Jsem student VŠPJ

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha

Prezentace

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha (ÚVN) poskytuje komplexní zdravotní péči pro dospělé s výjimkou porodnictví, kardiochirurgie a léčby popálenin. Činnost veškerého personálu ÚVN je dlouhodobě zaměřena na zajištění kvalitní a především bezpečné zdravotní péče každému pacientovi. ÚVN jako první zdravotnické zařízení ve střední a východní Evropě získala v roce 2004 akreditaci Joint Commission International (JCI). V současné době je kvalita a bezpečnost poskytované zdravotní péče v ÚVN garantována získáním akreditace Spojené akreditační komise.

 

ÚVN se aktivně podílí na výchově a pregraduálním vzdělávání studentů ve spolupráci s řadou vzdělávacích institucí a úzce spolupracuje zejména s 3.LF UK. ÚVN nabízí svým zaměstnancům v rámci dalšího celoživotního vzdělávání širokou škálu vzdělávacích aktivit. Organizuje certifikované kurzy,pecializační vzdělávání a kvalifikační kurzy sanitář, ošetřovatel a praktická sestra. Nabídka je doplněna rozmanitým spektrem elearningových kurzů a nemocničních seminářů.

ÚVN je také výcvikovým, vzdělávacím a odborným zdravotnickým zařízením Armády České republiky a místem péče o válečné veterány. Nemocnice má přes tři desítky klinik a oddělení různých odborností. Provozuje nejen špičková pracoviště akutní medicíny, ale také lůžka následné ošetřovatelské a rehabilitační péče a také služby sociální, zaměřené na dlouhodobou podporu klientů. Vedle lůžkové péče najdou sestry uplatnění také v odborných ambulancích, denních stacionářích nebo i při poskytování péče v domácím prostředí klientů.

ÚVN je situována v příjemném prostředí Prahy 6 v moderním areálu plném zeleně.

Nabídka

„Pracuj v ÚVN, s námi můžeš růst“

Absolventům nabízíme uplatnění v různých zdravotnických oborech, možnost dalšího profesního rozvoje a mnoho zajímavých benefitů. V naší nemocnici najdete prostředí, kde dbáme na odborný rozvoj všech našich zaměstnanců, který jde ruku v ruce s vysokou úrovní poskytované péče. Čas na kvalitní zapracování nových zaměstnanců je u nás samozřejmostí.

Studentům oboru všeobecná sestra nabízíme také možnost brigády již během studia.

Benefity v ÚVN:

 1. PŘÍSPĚVKY PRO ZAMĚSTNANCE (dovolená, sport, kulturní akce, jazykové kurzy, vitamíny, očkování, masáže, penzijní připojištění) + PŘÍSPĚVKY PRO DĚTI (dovolená, tábory, sport, jazykové kurzy)
 2. OSOBNÍ A PROFESNÍ ROZVOJ (hrazené vzdělávací aktivity - specializační vzdělávání, certifikované kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
 3. DOVOLENÁ (5 týdnů dovolené + 1 týden navíc na vybraných odděleních + 3 dny dalšího pracovního volna)
 4. UBYTOVÁNÍ (v ceně od 1.400,-Kč měsíčně)
 5. OBĚDY (výběr ze tří jídel za 38,-Kč)
 6. FIREMNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA
 7. SPORTOVNÍ AKTIVITY (zdarma v areálu – posilovna, jóga, kondiční cvičení, tělocvična, sportovní turnaje, plavání, nordic-walking a mnoho dalších)
 8. VOLNOČASOVÉ AKTIVITY (výtvarné dílny, jóga smíchu, trénování paměti a další)
 9. PODPORA ZDRAVÍ (psychologické poradenství, supervize, nutriční poradenství, duchovní služby, specializovaná zdravotní péče, slevy na vybrané zdravotní výkony)
 10. SLEVY VE VEŘEJNÉ LÉKÁRNĚ A PRODEJNĚ ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB

Zajímá Vás víc? Navštivte náš web, napište nebo zavolejte.

Studijní obory

Tato nabídka je vhodná pro následující obory
 • Zdravotně sociální pracovník
 • Všeobecná sestra

Kontaktní údaje

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha

U Vojenské nemocnice 1200/1, Praha 6, 16902
IČO: 61383082

Webové stránky

Kontaktní osoba

Monika Gregorová, DiS.
973 203 602 (firma)
E-mail

Jste firma a chcete se zapojit v dalším ročníku?