Jsem student VŠPJ

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

Prezentace

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s. je dceřinou společností THK Co., Ltd. se sídlem v Tokiu. Společnost THK vznikla v roce 1972 a stala se první společností na světě, která dokázala uvést na trh zařízení lineárního pohybu prostřednictvím valivého kontaktu, tak zvaného lineárního vedení.

Dačický závod je součástí divize Automotive a zabývá se výrobou různých druhů vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro osobní a nákladní automobily.

V dačickém závodě pracuje téměř 900 zaměstnanců a tímto se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Jindřichohradecku. Každý rok vyrobíme okolo 40 milionů podvozkových komponentů a dodáváme je automobilkám jako Ferrari, Porsche, Lamborghini, Maserati, Volkswagen, Audi a další.

Součástí dačického závodu je TSCD (technické a vývojové centrum), které bylo otevřeno v květnu roku 2006. V současné době zde pracuje 38 zaměstnanců, a to převážně na inženýrských pozicích (konstruktéři, zkušební inženýři). TSCD se zabývá vývojem a testováním podvozkových dílů.

Nabídka

  • Možnost studentských praxí / brigád / stáží
  • Možnost vedení závěrečných prací
  • Pracovní uplatnění: pracovníci ve vývojovém centru, technologové

Studijní obory

Tato nabídka je vhodná pro následující obory
  • Aplikované strojírenství
  • Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi
Spojit se s firmou (Zoom, Skype, ...)

Kontaktní údaje

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

Strojírenská 160, 380 01 Dačice
IČO: 48244716

Webové stránky

Kontaktní osoba

Petr Dvořák
604 228 896 (firma)
E-mail

Jste firma a chcete se zapojit v dalším ročníku?